Туристическая фирма «Азария»
01135 Украина, Киев, пр-кт Победы 9, Карта проезда
+380 44 236 60 14;
+380 44 236 49 53;
+380 44 236 82 02;
+380 44 236 19 12;
+380 44 236 85 20;
+380 44 236 81 85;
Новости туризма

Опрос

Как Вы узнали о нас?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

Погода на курортах

Европейский коктейль

Львов — Будапешт — Вена — Прага — Дрезден — Львов

 Волшебный Будапешт, пышная Вена, уютная Прага — 3 европейские столицы в стоимости тура!

 • Экскурсии старинным Дрезденом.
 • Только 1 ночной переезд!

И подарок от фирмы:

 • подарок на память об отдыхе в Венгрии;
 • пешеходная экскурсия по старинному Львову.

  Даты выезда:

8.10.2013; 15.10.2013; 22.10.2013; 29.10.2013;

12.11.2013; 19.11.2013;

 3.12.2013; 10.12.2013; 17.12.2013;

2.01.2014; 4.01.2014.

 ПРОГРАММА ТУРА :

1 день:Львов . Встреча каждого гостя представителем фирмы.dresden23_b

8:30 — выезд из Львова, дневной переезд через Карпаты. «Далекие горы открывали одна за другой свои вершины, выгибали хребты, вставали, как волны в синем море. Казалось, морские буруны застыли именно в тот момент, когда буря подняла их со дна, чтобы бросить на землю и залить мир». Именно такими словами изобразил Карпаты Михаил Коцюбинский.

14:00 — выезд из Чопа. Прохождение границы.

Нагуляли аппетит? Время заехать в Долину Красавиц. Здесь Вас ждет настоящий венгерский гуляш  (5€), а также — дегустация знаменитых эгерских вин!  Переезд в Будапешт. Размещение в гостинице ***.Ночлег.

2 день: Завтрак.9:00 — обзорная экскурсия «Будапешт — жемчужина Дуная». Старинная Буда и элегантный Пешт, слитые в двухмиллионный мегаполис. Их разделяет величественный Дунай. Главная площадь столицы — площадь Героев, сказочный замок Вайдахуняд, самый красивый в мире Парламент, базилика Св. Иштвана (Входной билет 200F ≈ 1€), уникальный готический собор Богородицы (Св.Матяша), террасы Рыбацкого бастиона и Королевский дворец. Сочетание природы

Рекомендуем посетить крупнейший в центральной Европе Тропикарий Океанариум  + торговый центр «Кампона»(12€). 11-метровый тоннель с акулами, экзотические рептилии, веселые обезьянки и красочные и архитектуры — это Будапешт!

1312133991_drezden2

тропические птички просто над головой! Можно собственноручно покормить аллигаторов, а можно даже промокнуть под тропическим ливнем!

Прекрасным завершением дня для Вас станет программа «Будапешт в иллюминации»- прогулка на корабликепо Дунаю с бокалом шампанского (15€). Девять мостов через Дунай, набережная в праздничной иллюминации, Крепостная гора с королевским дворцом — панорама, объявленная ЮНЕСКО частью Всемирного культурного наследия.

Возвращение в отель. Ночлег.

3 день: Сніданок. Виселення з готелю. 8:00 – переїзд до столиці Австрії Відня. Оглядова екскурсія «Віденська 

krakow_rynek_0121

симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Вільний час.

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років) В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом

prague-new1_0

імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

Переїзд у столицю Чехії Прагу. Поселення в готель. Ночівля.

4 день: Сніданок.09:00 — виїзд на екскурсію «Легенди Праги» Ви пройдете повз «алею пам’яток»: королівське місто Градчани, Празький град – резиденція чеських королів, де сьогодні живе і працює президент країни, легендарний собор Св. Віта, південні сади Празького граду, перлину бароко Мала Страна, а далі спуск до площі Хрестоносців – однієї з найкрасивіших в Європі.

Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! А на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадайте своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна немає! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.


Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава(25€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!Вільний час.

Рекомендуємо вечірню екскурсію «Тіні старого міста»(15€). Прогулянка вечірньою Прагою крізь століття. З Вами йтиме гід в костюмі з палаючої лампою в руці замість указки. Про життя, мрії і трагедії від примари, що є духом страченого бургомістра. Родзинка для тих, хто вже з Прагою знайомий і для сімей з дітьми. Від Старомєстської до Малостранської площі пройдете по маловідомих романтичних вуличках. Легенди та правдиві історії доповнять казкову атмосферу освітленої гасовими ліхтарями нічної Праги. Початок з настанням темряви. Під час екскурсії також пройдете через нічний Карлів міст.

Рекомендуємо: вечір в корчмі(вхідний квиток 990čk≈40€). Він перенесе Вас на сотні років назад – до самого середньовіччя! Його жорстка і в той час романтична атмосфера чекає Вас тут на кожному кроці. Жодна деталь не була забута, жодне з п’яти відчуттів. Буде на що подивитися, буде до чого прислухатися, і перш за все буде що відвідати. Фехтувальники, комедіанти та чарівні танцівниці Вас розважать, старовинна музика зазвучить, вино і пиво потечуть рікою, навіть їсти будете в дусі епохи: руками, та до тих пір, доки зможете! А якщо Вам пощастить, стара відьма передбачить Вам долю по лініях долоні. Вас буде хвилювати тільки одне розчарування… від повернення в сьогоднішній час. Вартість шоу включаючи їжу «all you can eat» з двома напоями. Замовляйте наперед – кількість місць обмежена!

Повернення в готель. Ночівля.

5 день: Сніданок. Виселеня з готелю. 8:00 — переїзд в древню столицю Саксонії – Дрезден. Колись маленьке слов’янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту «Перлина німецького барокоТеатральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».

Тепер можна перевести подих та познайомитись з саксонською кухнею.

А після цього відвідати Дрезденську Скарбницю(вхідний квиток 10€, діти до 16 років безкоштовно). Зелені Склепіння — найбільша колекція дорогоцінностей в Європі. Це місце, яке в Дрездені не можна пропустити! Окрім величезної колекції коштовностей, тут є й справжні ювелірні шедеври: унікальний Зелений дрезденський діамат (41 карат); вишнева кісточка, на якій вирізано 185 портретів; чаша Івана Грозного та безліч інших вражаючих експонатів.

16:00 — переїзд в Україну.

6 день: Прибуття у Львів(вранці, до 12:00). 

СТОИМОСТЬ ТУРА

Дети до 16 лет от 2200 грн.
Взрослые от
2365 грн.

В стоимость тура входит:

 • встреча представителем фирмы;
 • проезд комфортабельным автобусом еврокласса (кондиционер, аудио, видео);
 • проживание в отеле ***, завтраки шведский стол,
 •                     Туристы, путешествующие одни, могут быть поселены в трехместный номер — это может быть двухместный номер с дополнительной кроватью
 •                     В случае отсутствия подселения турист поселяется в одноместный номер с доплатой;
 • сопоровождение руководителя по всему маршруту;
 • экскурсии по программе.

В стоимость тура не входит:

 • входные билеты;
 • индивидуальное медицинское страхование на период тура — 30,88грн, страховая компания Граве Украина, ассистирующая компания Mondial assistance, программа страхования «Standard». Если возраст туриста от 60 до 69 лет, коэффициент страхования увеличивается в 1,5 раза, если возраст туриста от 70 до 74 лет — 2 раза, от 75 до 79 лет — 3 раза, от 80 до 84 лет — 4 раза. Лица старше 85 лет на страхование не принимаются;
 • факультативные программы;
 • проезд в общественном транспорте;
 • доплата за одноместное размещение;
 • консульский сбор 35€ для граждан Украины.

 

Вы всегда можете задать вопрос нашему специалисту
polet

ДЕТСКИЙ ЛАГЕРЬ «ПЕТРОС»

Ивано-Франковская обл., с. Татаров

Весенняя смена – 25.03.2018 — 30.03.2018
Новая анимационная программа «Смена мастер-классов и традиций Пасхи»
Катание на горных лыжах и сноубордах с детским инструктором !!!

IMG_3209

ЧЕХИЯ ДЛЯ ВАС

зимние каникулы

02.01.2018 – 08.01.2018
проезд: ж/д + автобус еврокласса
Без ночных переездов!!!!!!
Киев — Львов — Краков — Прага — Чешский Крумлов*-Дрезден* -Величко* — Львов — Киев

4ee99275903341bcceac00105744d88d

ВЕНГРИЯ + АВСТРИЯ НА РОЖДЕСТВО

НЕЗАБЫВАЕМОЕ ПУТЕШЕСТВИЕ

03.01.2018 — 08.01.2018
проезд: ж/д + автобус еврокласса
Всё включено, кроме купален!!!!!!
Киев — Ужгород — Эгерсалок — Эгер — Будапешт -Сентендре — Вена — Мишкольц-Тапольце — Чоп — Киев

Подарок от фирмы — экскурсия с посещением в Вене « Деревни Хундертвассера!!!»


     knopka


Наши новости